Festyn 2015

RODZINNY FESTYN 2015 r.

Tradycyjnie, jak co roku w czerwcu, mieliśmy  okazję uczestniczyć w festynie rodzinnym..

Czekało na nas moc atrakcji: bogaty program artystyczny „Z piosenką przez lata” – zaprezentowany przez przedszkolaków, dzieci z zerówki, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, a także rodziców i nauczycieli.

W naszej szkole wspieramy talenty, toteż w trakcie festynu uczniowie mogli przedstawić swoje zdolności i umiejętności: wokalne, artystyczne (pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu Oli Pluty z klasy IV b), taneczne oraz muzyczno – instrumentalne (koncert akordeonowy w wykonaniu Szymona Stroja z klasy VI i koncert skrzypcowy w wykonaniu Natalki Mamczyńskiej z I g).

Festyn zakończył niezwykle ekscytujący, trzymający w napięciu mecz piłki siatkowej: rodzice i nauczyciele kontra nasi gimnazjaliści.

Nie zabrakło  również innych  niespodzianek: kiermaszu ciast, pokazu jazdy konnej, konkursów sprawnościowych i zabaw rodzinnych oraz prezentacji pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wszystkim dopisywały dobre nastroje. Z niecierpliwością czekamy na kolejne festyny.

Festyn 2015 - plakat

Festyn 2015 - występ dzieci