Klasa IV a-VII b

Zestaw programów nauczania podręczników szkolnych

dla klasy IV a ,b –  Szkoła  Podstawowa

Język polski

,,Nowe słowa na start’. Podręcznik do j. polskiego dla klasy czwartej szkoły podstawowej.  A.Klimowicz, M.Derlukiewicz wyd. Nowa Era sp. z. o.o

Język angielski

,,Evolution plus’. Klasa 4  Nick Beare  wyd. Macmillan Polska sp. zo.o

matematyka

,,Matematyka z plusem 4” Podręcznik dla klasy czwartej szkoły podstawowej.

M.Dobrowolska, M.Jucewicz, M.Karpiński, P.Zarzycki  GWO

historia

,,Wczoraj i dziś’ Podręcznik do historii dla klasy czwartej szkoły podstawowej.

B.Olszewska, W.Surdyk-Ferstch, G.Wojciechowski wyd. Nowa Era sp.z.o.o

przyroda

,,Tajemnice przyrody’ Podręcznik do przyrody dla klasy czwartej. M.Marko-Warsłowska, F.Szlajer, J.Stawarz wyd. Nowa Era sp.z.o.o

Technika

,,Jak to działa” Podręcznik do techniki dla klasy czwartej. L.Łabecki, M.Łabecka wyd. Nowa Era sp.z.o.o

plastyka

,,Do dzieła’ Podręcznik do klasy czwartej szkoły podstawowej. J.Lukas, K.Onak  wyd. Nowa Era sp. z o.o

muzyka

,,Lekcja muzyki’ Podręcznik do klasy czwartej szkoły podstawowej. M.Gromek, G.Kilbach wyd. Nowa Era sp.z.o.o

Informatyka

,,Lubię to” Podręcznik do informatyki w klasie czwartej. M.Kęska wyd. Nowa Era sp.z.o.o

----------------------------------------------------

Religia

Miejsca pełne BOGActw". Podręcznik do nauki religii dla klasy 4, autorzy: ks. Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Bogusław Nosek, wyd. Jedność.

12.

Wychowanie  do życia w rodzinie

----------------------------------------------------

dla klasy Va,b  –  Szkoła  Podstawowa

Język polski

Część 1 „Kształcenie literackie i kulturowe” , Danuta Chwastniewska, Agnieszka Gorzłaczyńska-Mróz, D. Rożek

„Słowa na start!” Podręcznik do języka polskiego do klasy 5 szkoły podstawowej .

Część 2 „ Kształcenie językowe”wyd. Nowa Era

język

angielski

Evolution Plus 2. Student’s Book, aut. Nick Beare, wyd. Macmillan Polska

matematyka

Matematyka z plusem (klasy IV-VI ). Matematyka 5. Podręcznik i ćw. dla klasy pątej szkoły podstawowej, Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, Piotr Zarzycki M.Dobrowolska, Gdańskie Wyd. Oświatowe Sp. j.

historia i społeczeństwo

Wczoraj i dziś. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla klasy 5 szkoły podstawowej, Grzegorz Wojciechowski wyd. Nowa Era Spółka z o.o. , podr +ćw.

przyroda

Tajemnice przyrody 5. Podręcznik dla klasy 5 szkoły podstawowej. Janina Ślosarczyk, Ryszard Kozik, Feliks Szlajfer Nowa Era Spółka z o.o.

Zajęcia techniczne

Jak to działa? Podręcznik z ćwiczeniami do zajęć technicznych dla klas 4-6 szkoły podstawowej Lech Łabecki, Marta Łabecka, Wydawnictwo Era Sp. z o.o.

Plastyka

„Do dzieła !” Podręcznik do plastyki dla klasy 5 aut. J. Lukas, K. Onak wyd. Nowa Era

Muzyka

I gra muzyka. Podręcznik do muzyki dla klas IV-VI szkoły podstawowej, Monika Gromek, Grażyna Kilbach, wyd.  Nowa Era Spółka z o.o.

zajęcia komputerowe

Lubię to!. Podręcznik do zajęć komputerowych dla klasy 5,aut. M. Kęska, wyd. Nowa Era

------------------------------------------------------

Wychowanie do życia w rodzinie

-------------------------------------------------------

Religia

Spotkania uBOGAcające. Podręcznik do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej, autorzy: ks. Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Ewelina Parszewska, wyd. Jedność.

dla klasy VI  –  Szkoła  Podstawowa

Język polski

Słowa z uśmiechem. Literatura i kultura. Podręcznik. Szkoła podstawowa. Klasa  6 Ewa Horwath, Anita Żegień Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Sp. z o.o.

Słowa z uśmiechem. Nauka o języku i ortografia. Podręcznik z ćw. Szkoła podstawowa. Klasa 6. Część 1. E. Horwath, Anita Żegień, Wyd. WSiP Sp. z o.o.

Słowa z uśmiechem. Nauka o języku i ortografia. Podręcznik z ćwiczeniami. Szkoła podstawowa. Klasa 6. Część 2 Ewa Horwath, A. Żegień,  Wyd. WSiP Sp. z o.o.

Język angielski

Ski high część 3, podr+ćw,Brian Abbs, Ingrid Freebairn, Dorota Łoś-Sapiejewska,  wyd. Pearson Central Europe Sp. z o.o.

matematyka

Matematyka z plusem (klasy IV-VI ). Matematyka 6. Podręcznik i ćw. dla klasy 6. szkoły podstawowej, Małgorzata Dobrowolska, Marta Jucewicz, Piotr Zarzycki M. Dobrowolska, wyd. GWO

historia i społeczeństwo

Wczoraj i dziś. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla klasy VI szkoły podstawowej, Grzegorz Wojciechowski wyd. Nowa Era Spółka z o.o. , podr +ćw.

przyroda

Tajemnice przyrody 6. Podręcznik dla klasy 6 szkoły podstawowej. Janina Ślosarczyk, Ryszard Kozik, Feliks Szlajfer Nowa Era Spółka z o.o.

Zajęcia techniczne

plastyka

Ale plastyka! Podręcznik do plastyki dla szkoły podstawowej. B. Marcinkowska, Lidia Frydzińska-Świątczak, Wydawnictwo

Nowa Era

muzyka

zajęcia komputerowe

Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej. Klasy IV – VI. ( G. Kobe, wyd. Migra ).

--------------------------------------------------------

Wychowanie do życia w rodzinie

………………………………………….

Religia

Tajemnice BOGAtego życia. Podręcznik do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej, autorzy: ks. Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Ewelina Parszewska, wyd. Jedność.

dla  klasy  VII a,b -Szkoła Podstawowa

J. polski

,,Nowe słowa na start’ Podręczni do j.polskiego dla klasy siódmej szkoły podstawowej. J.Kościerzyńska, M.Chmiel, M.Szulc  wyd. Nowa Era sp.z.o.o

Historia